Żarówki led – oferta PURELED

 

żarówka led 27 SMD_1Dostępne w naszym sklepie żarówki LED to bardzo dobra alternatywa nie tylko dla zwykłych żarówek żarowych, ale dodatkowo dla świetlówek kompaktowych. Prezentujemy pełen wybór żarówek ledowych, które mogą wykorzystać Państwo w zastępstwie innych źródeł światła i zacząć skutecznie oszczędzać prąd!

Nowoczesne żarówki ledowe charakteryzują się znacznie niższym poborem prądu oraz niższym kosztem zużycia w ciągu roku. Nie zawierają szkodliwej rtęci, nie są wrażliwe na niskie temperatury, mają wysoką wydajność działania oraz odporność na uszkodzenia. Ich dość wysoka cena, która w naszym sklepie jest i tak bardzo kusząca, nie powinna być przeszkodą w zakupie – oszczędzić można znacznie więcej! Podczas gdy zwykła żarówka świeci około 1200 godzin, świetlówka kompaktowa około 8000 godzin, to żarówka LED osiąga wynik na poziomie 50 000 godzin!

Sprawdź najniższe ceny żarówek LED w naszym sklepie:

żarówki led - sklep online

Przedstawiamy Państwu szeroki wybór żarówek ledowych. W naszym sklepie dostępne są w następujących wersjach:żarówki led 24_LED_SMD_E14

  • żarówki LED – E14
  • żarówki LED – E27
  • żarówki LED – G9
  • żarówki LED – GU10
  • żarówki LED – MR16

 

 

Żarówki LED znajdują szerokie zastosowanie. Mogą być między innymi wykorzystane w oświetleniu punktowym – w lampkach biurkowych, oświetleniu szafek, ekspozycji, oświetleniu obrazów i dzieł sztuki, ale dobrze sprawdzają się także w zastępstwie zwykłych żarówek. Modele ledowe są dostępne w wielu wersjach – różnią się mocą, wartością lumenów (im wyższa, tym światło jest jaśniejsze), barwą światła, dlatego mogą je Państwo dopasować indywidualnie do danego miejsca oświetlenia oraz typu lampy.

 

Świetlówki led

świetlówki led

W naszej ofercie znajdują się także świetlówki led, które z powodzeniem zastępują tradycyjne świetlówki. Oprócz oszczędności energii nie wymagają one starterów, co powoduje kolejne oszczędności dla ich użytkowników. Im większa ilość tradycyjnych świetlówek w Państwa obiekcie, tym większe oszczędności wygenerujecie zmieniając dotychczasowe świetlówki na świetlówki led z naszej oferty!

Zapraszamy do naszego sklepu do Katowic na ulicę Armii Krajowej 67 lub do naszego sklepu internetowego!