Oświetlenie led – oferta

oświetlenie led - żarówkaW naszym sklepie internetowym http://pureled.pl oraz w sklepie stacjonarnym w Katowicach-Piotowicach przy ul. Armii Krajowej 67 czeka na Państwa bardzo szeroki wybór oświetlenia LED.

Nasza firma jest bezpośrednim importerem oświetlenia oraz współpracuje z kilkoma największymi w Polsce hurtowniami oświetleniowymi, w tym Anlux, Brillum, Kobi oraz EcoEnergy. W ten sposób możemy dostarczać Państwu produkty w szerokim wyborze oraz w przystępnych cenach, począwszy od oświetlenia biurowego LED, poprzez taśmy ledowe oraz oprawy LED, a skończywszy na żarówkach led.

Oferta oświetlenia led obejmuje między innymi:

żarówki LED – pełen wybór żarówek ledowych przeznaczonych do oświetlenia domowego i profesjonalnego. W naszym sklepie dostępne takie żarówki LED jak: LED – E14, LED – E27, LED – GU10, LED – MR16 czy LED – G9
taśmy LED – taśmy do stosowania wewnątrz oraz zewnętrzne wodoodporne ze stopniem ochrony IP63
oprawy LED oraz oprawy halogenowe – stropowe (natynkowe i wewnętrzne), oprawy kompletne z żarówkami LED
oświetlenie biurowe LED – oprawy biurowe, świetlówki, oprawy rastrowe
oświetlenie uliczne LED

PURELED Katowice to profesjonalny sklep LED, w którym zawsze znajdą Państwo potrzebne artykuły oświetleniowe z dostawą na terenie całego kraju. Mieszkańców Katowic i okolic zapraszamy również do osobistego odwiedzenia naszego sklepu do Katowic na ulicę Armii Krajowej 67, gdzie można zrobić zakupy od ręki.

led sklep online

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i aktualnymi promocjami!