Taśmy LED – wszechstronne źródło światła

 

W naszym sklepie PURELED czeka na Państwa zawsze szeroki wybór artykułów oświetleniowych bazujących na nowoczesnej technologii ledowej. Dla tych z Państwa, którzy poszukują efektownego oświetlenia przestrzeni, przygotowaliśmy między innymi taśmy LED. To elastyczne i łatwe do formowania w dowolne kształty paski, które posiadają na całej swojej długości diody LED w dowolnym kolorze wybranym przez klienta.

Sprawdź rewelacyjną ofertę na taśmy LED w naszym sklepie!

taśmy led sklep online

taśma led na bębnieTaśmy ledowe to wszechstronny i łatwy w montażu dodatek do wnętrz – dzięki nim można udekorować każdą przestrzeń w domu, przykładowo podkreślić z nimi aranżację salonu poprzez oświetlenie sufitu lub podłogi, można także wykorzystać je do oświetlenia salonu, przedpokoju czy sypialni. W miejscach narażonych na wilgoć, w tym w kuchniach oraz w łazienkach należy stosować taśmy z klasą ochronności IP65 . Taśmy led dodatkowo mogą być wykorzystane do dekoracji ogrodu lub oświetlenia podjazdu. Wtedy należy wybrać wodoodporne taśmy led z certyfikatami IP67.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą oświetlenia ledowego – na pewno wybiorą Państwo to, które będzie dopasowane do wnętrza lub będzie stanowiło efektowną dekorację na zewnątrz.

 

Wodoodporne sznury LED

Oświetlenie LED wyróżnia się nie tylko energooszczędnością, ponieważ potrafi zużywać nawet o 80% mniej prądu niż tradycyjne żarówki. Także daje ono znacznie więcej opcji aranżacyjnych w stosunku do zwykłych artykułów oświetleniowych. Wybierając sznury LED, mogą Państwo uformować z nich dowolny kształt, aby oświetlić wnętrza i tereny zewnętrzne.

Wszędzie tam, gdzie oświetlenie narażone jest na oddziaływanie wilgoci, uszkodzenia mechaniczne, należy wybierać odpowiednie jego warianty. W tym celu polecamy taśmy LED, które posiadają stopień ochrony IP67, który świadczy o całkowitej wodoodporności urządzenia. Świetnie nadają się do łazienek, kuchni oraz na zewnątrz.

Sprawdź aktualne promocje na sznury LED w naszym sklepie w Katowicach!

sznury led promocja button

sznur led onPrzedstawiamy szeroki wybór oświetlenia LED w paskach – mogą Państwo dobrać odpowiedni kolor do aranżacji. Najbardziej wszechstronne to oświetlenie o barwie białej, która jest dostępna zarówno w wersji ciepłej, jak i zimnej. Dodatkowo dostępne są taśmy w innych kolorach, dlatego można dopasować je indywidualnie do aranżacji i swojego gustu.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą sznurów LED i życzymy udanych zakupów!

 

 

Paski LED – montaż

Oświetlenie LED cechuje się ułatwionym sposobem montażu oraz dodatkowo długą żywotnością, dlatego wtedy, gdy chcą Państwo zainwestować w oświetlenie domu lub firmy, to polecane rozwiązanie. Diody LED cechują się znacznie lepszą energooszczędnością i są wybierane chętnie jako alternatywa dla świetlówek. Wtedy, gdy chcą Państwo podkreślić aranżację wnętrza w sposób efektowny, polecamy paski LED.

Montaż pasków led na przykładzie mebli kuchennych:

Taśmy, sznury czy też paski ledowe są wyposażone w diody LED w wybranym przez klienta kolorze lub też mogą posiadać opcję zmiany kolorów RGB. Można montować je dowolnie, ponieważ są elastyczne i łatwe do przycinania w wyznaczonych miejscach.

Najczęściej spotykany sposób montażu pasków LED odbywa się poprzez dwustronną taśmę klejącą. Instalacja wobec tego jest wyjątkowo prosta i szybka i może poradzić z nią sobie każdy, nawet bez specjalnych zdolności. Również stosuje się specjalne kleje, które przytwierdzają paski w miejscu, niemniej taśma stanowi najszybszy i najbardziej niezawodny sposób montażu taśm ledowych.

Zapraszamy do zapoznania się już teraz z naszą bogatą ofertą, niesamowitymi cenami i atrakcyjnymi promocjami!

taśmy led sklep online