Oświetlenie biurowe LED – oferta PureLed Katowice

Wydajne oświetlenie biurowe LED kupione w naszym sklepie to najlepsza inwestycja – dzięki niemu można skutecznie oszczędzać energię elektryczną. Oferujemy szeroki wybór oświetlenia ledowego przeznaczonego specjalnie do przestrzeni biurowych. Przygotowaliśmy przede wszystkim specjalne rastrowe oprawy LED, które mogą być wykorzystane w sufitach podwieszanych, a także gotowe komplety ledowe z żarówkami LED.

Zobacz promocje na oświetlenie biurowe LED w naszym sklepie w Katowicach: oświetlenie biurowe led promo

Energooszczędne żarówki i świetlówki LED są bardzo dobrym rozwiązaniem w przestrzeniach biurowych. Coraz więcej firm wykorzystuje oświetlenie biurowe LED. Chociaż na początku wymagają one większej inwestycji, to jednak ze względu na swoją wydłużoną żywotność, są przyszłościową inwestycją. W miejscach, w których wykorzystuje się światło przez większość dnia, stanowią one najlepsze rozwiązanie – zapewniają precyzyjny stop światła punktowego, które jest idealne do pracy przy biurku, w tym przy komputerze, a także innych precyzyjnych prac. Również oświetlenie LED jest stosowane jako sufitowe i także gwarantuje bardzo dobre rezultaty.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oświetlenia ledowego przeznaczonego do biur!

Świetlówki led

Zamiast zwykłych świetlówek powszechnie użytkowanych w biurach oferujemy Państwu energooszczędne świetlówki LED. To bardzo dobra alternatywa, ponieważ diody są w stanie dać nawet o 80% dłuższą żywotność niż w przypadku zwykłych żarówek oraz świetlówek, przy czym dodatkowo są bezpieczne w stosowaniu, świecą ciągłą i jednolitą barwą, nie powodują męczącego wzroku efektu mrugania. W naszym asortymencie przygotowaliśmy dla Państwa pełną gamę świetlówek LED najlepszej jakości!

Świetlówki led są dostępne w różnych wersjach – mogą dobrać je Państwo w pożądanym rozmiarze oraz mocy, a także określonej barwie światła. Wszystkie świetlówki ledowe są bardzo łatwe w montażu i można zastosować je w tych samych oprawach, w których wykorzystywane były tradycyjne świetlówki. W ten sposób już dzisiaj mogą Państwo rozpocząć skuteczne oszczędzanie! Czekamy w naszym sklepie w Katowicach przy ulicy Armii Krajowej 67 oraz w sklepie internetowym pod adresem www.PURELED.pl.

Oprawy rastrowe LED

oprawy rastrowe led podtynkDla klientów biznesowych przygotowaliśmy specjalną ofertę – oprawy rastrowe LED, które doskonale nadają się do umieszczenia w biurach oraz na innych stanowiskach pracy. Dzięki nim mogą Państwo zapewnić energooszczędne i jednocześnie skuteczne oświetlenie każdej przestrzeni, żeby w efekcie płacić jeszcze niższe rachunki za prąd.Oferujemy nowoczesne oprawy rastrowe LED, które nadają się do różnych typów przestrzeni. Dzięki wygodnemu montażowi na suficie zapewniają ogólne oświetlenie całego pomieszczenia oraz jednocześnie każdego stanowiska pracy. Oprawy rastrowe led pozwalają na zaoszczędzenie nawet do 80% energii elektrycznej, co ma szczególne znaczenie w przypadku tych stanowisk pracy, które muszą być stale dobrze oświetlone dla bezpieczeństwa i komfortu pracowników. Dzięki technologii led można ograniczyć koszty związane z prowadzeniem biznesu skutecznie i szybko.

Zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z ofertą opraw rastrowych wykorzystujących technologię LED:

oprawy rastrowe led - sklep